Ve třetím kole nás čeká Konice

Víkendový program

Sobota 17. 8. 2019

muži A 3.kolo I.A třídy

16:30 TJ Sokol Určice - Sokol Konice  2:3 (1:3)

muži B 3.kolo OP
16.30 Jiskra Brodek u K - Sokol Určice B 3:2 (1:2)

..................................................................................................................
Další zápasy 3. kola i.A třídy

Sokol Bělotín - FC Beňov 1:3 (1:1)

TJ Sokol Určice - Sokol Konice 2:3 (1:3)
 
SOKOL Plumlov - 1. HFK Olomouc "B" 4:3 (0:2) Pen: 5:3
 
Lipník nad Bečvou - Kojetín - Kovalovice 2:1 (0:0)

Neděle 18. 8. 2019 10:00
FK Nové Sady - FC Kostelec na Hané 3:5 (2:3)

Neděle 18. 8. 2019 16:30

FK Brodek u Přerova - FK Slavonín 5:1 (3:0)


Těsná prohra na HFK
Neděle 11. 8. 2019
muži A 2.kolo I.A  třída
17:00 HFK Olomouc "B-TJ Sokol Určice  3:2 (1:0)
Holice - tráva
Rozhodčí: Jílek Petr - Šebesta Vratislav, Kreif Miroslav.


Další zápasy 2. kola

Kojetín - Kovalovice - FK Brodek u Přerova 1:2 (0:2)
 
FK Slavonín - SK Protivanov 3:1 (1:0)
 
FC Kostelec na Hané - SOKOL Plumlov 2:1 (2:1)

Sokol Konice - Sokol Bělotín 2:1 (1:1)
 
FC Beňov - Lipník nad Bečvou 4:5 (0:2)

Úpěšná premiéra

1. kolo  1.A třída sk. B

Sobota 3. 8. 2019 17:00

TJ Sokol Určice - FC Kostelec   5:2 (2:0)
Střelci: 21. Bross Petr, 40. Mariánek Tomáš, 57. Halouzka Petr, 87. Zelina Lukáš, 90. Bureš Michal - 62. Baláš Lubomír, 75. Grulich Lukáš

FC Beňov - Kojetín - Kovalovice 5:2 (3:1)
SOKOL Plumlov - Sokol Čechovice 0:1 (0:1)
Lipník nad Bečvou - Sokol Konice 0:2 (0:1)
Sokol Bělotín - 1. HFK Olomouc "B" 3:4 (0:2) Pen: 2:3
Neděle 4. 8. 2019
FK Nové Sady - FK Slavonín 3:2 (2:0) Pen: 5:4
SK Protivanov - FK Brodek u Přerova 2:3 (0:2) Pen: 4:5






Ohlednutí za minulou sezonou

Tabulka   muži A¨

1. Sportovní klub Lipová 26 22 0 4 79:26 66 2 2
2. Sokol Čechovice 26 18 0 8 56:41 50 6 2
3. Lipník nad Bečvou 26 16 0 10 65:39 50 1 3
4. FK Brodek u Přerova 26 17 0 9 54:45 47 5 1
5. FC Beňov 26 14 0 12 69:52 43 0 1
6. Sokol Bělotín 26 15 0 11 64:62 42 4 1
7. Kojetín - Kovalovice 26 12 0 14 43:51 35 5 4
8. FC Kostelec na Hané 26 11 0 15 57:56 34 4 5
9. SK Protivanov 26 10 0 16 46:41 34 1 5
10. SOKOL Plumlov 26 12 0 14 47:66 34 4 2
11. TJ Sokol Určice 26 11 0 15 47:63 34 1 2
12. FK Slavonín 26 9 0 17 44:80 28 1 2
13. Olomouc - Chomoutov 26 8 0 18 41:70 26 1 3
14. Sokol Dub nad Moravou 26 7 0 19 34:54 23 1 3

Losování
ročník 2019-2020

Ve čtvrtek 27. června proběhlo losování krajských soutěží v kopané. Určice budou hrát v 1.A třídě, skupině B. Oproti loňskému ročníku dojde ve složení skupiny ke třem změnám. Postoupila Lipová, sestoupil Dub a Chomoutov byl zařazen do jiné skupiny. Tato mužstva nahradí - Konice, Nové Sady B a HFK B. 1. kolo bude odehráno o víkendu 3.-4. srpna a našim prvním soupeřem bude Kostelec na Hané.

Okresní přebor bude vylosován 9. července a budou v něm hrát následující mužstva -TJ Sokol Brodek u Prostějova, FK Skalka 2011, TJ Sokol Plumlov B, FC Dobromilice, TJ Horní Štěpánov, TJ Tištín, TJ Sokol Vícov, TJ Jiskra Brodek u Konice, FC Kralice na Hané B, FK Výšovice, FK Němčice nad Hanou, TJ Sokol Určice B, TJ Sokol Vrahovice, TJ Sokol Držovice.  1. kolo bude odehráno o víkendu 17.-18. srpna. 


logo-olomoucky-kraj logo-msmt logo-urcice
Olomoucký kraj podporuje děti a mládež TJ Sokol Určice, z.s. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podporuje děti a mládež TJ Sokol Určice, z.s. Obec Určice podporuje celoroční sportovní činnost TJ Sokol Určice, z.s.