Áčko zahájilo přípravu

Určice - Čechovice  3:1

Branky: Navrátil 2x , Borja

Sestava Určice:  Hýbl, (46.Sohlich) - Němčík, Horák, Rus, Ráček - Škrabal, Zapletal, Piňos, Borja, Halouzka - Navrátil, Střídali: Menšík, Grulich, Vaverka, Paul.


Určice - Slatinice  2:3


Rousínov - Určice  6:0


Krajský přebor přidělená čísla

1. Konice

2. Medlov

3. Litovel

4. Mohelnice

5. Brodek  PR

6. Postřelmov

7. Určice

8. Dolany

9. Zábřeh

10.Lipová

11.Bělotín

12.V.Losiny

13.Rapotín

14.Čechovice

15.Želátovice

16.Bohuňovice


Zápasy 1.kola

Ne 06.08. 2023 00:00 Konice : Bohuňovice  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Medlov : Želatovice  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Litovel : Čechovice  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Mohelnice : Rapotín  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Brodek u Př. : Velké Losiny  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Postřelmov : Bělotín  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Určice : Lipová  
 
    Ne 06.08. 2023 00:00 Dolany : Zábřeh  
 




Čtěte dále...

Ohlédnutí za sezonou

Muži "A" I.A třída skupina A

Konečná tabulka:

1. Sokol Určice 26 22 2 2 65:20 68 0 0
2. TJ Postřelmov 26 18 2 6 77:27 56 0 0
3. SK PASEKA 26 13 4 9 76:53 43 0 0
4. TJ Sokol Lesnice 26 11 6 9 48:41 39 0 0
5. SK Bludov 26 10 6 10 54:61 36 0 0
6. Sokol Troubelice 26 9 9 8 41:49 36 0 0
7. 1.FC Olešnice 26 10 3 13 49:46 33 0 0
8. SK Loštice 1923 26 9 5 12 46:43 32 0 0
9. Maletín 26 10 2 14 49:73 32 0 0
10. SK Náměšť na Hané 26 9 3 14 58:82 30 0 0
11. SOKOL Plumlov 26 7 8 11 50:57 29 0 0
12. TJ Libina 26 9 2 15 49:70 29 0 0
13. SK Protivanov 26 6 7 13 43:63 25 0 0
14. Sokol Olomouc - Chomoutov 26 5 9 12 39:59 24 0 0

 

Střelci Branek:

Ondřej Halouzka      18

Petr Piňos                     9

Michal  Bureš                 8

Petr Zapletal                 7

Michal Trajer                 6

Jiří Hirák                       4

Vojtěch Slezák             2

Ladislav Liška               2

Tomáš Mariánek           2

David Škrabal              2

Martin Grulich              1

Michal Rotschedl         1

Tomáš Menšík             1

Výsledky všech utkání:

1. kolo

2. kolo
Sobota 13. 8. 2022 17:00 Maletín - Sokol Určice 0:2 (0:1)
 3. kolo
Sobota 27. 8. 2022 16:30 TJ Libina - Sokol Určice 0:4 (0:1)
5. kolo
6. kolo
7. kolo
Sobota 17. 9. 2022 15:30 Sokol Určice - SK Bludov 2:2 (1:0)
.8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
Neděle 16. 10. 2022 15:00 SK PASEKA - Sokol Určice 0:1 (0:0)
12. kolo
13. kolo
14. kolo
16. kolo
Neděle 9. 4. 2023 15:30 Sokol Určice - TJ Libina 1:0 (1:0)
18. kolo
20. kolo
Sobota 29. 4. 2023 16:00 SK Bludov - Sokol Určice 0:2 (0:2)
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
Sobota 27. 5. 2023 17:00 Sokol Určice - SK PASEKA 3:1 (1:0)
25. kolo
26. kolo
15. kolo
Sobota 17. 6. 2023 17:00 Sokol Určice - Maletín 4:1 (4:0

 


POSTUPY A SESTUPY

7. Postupy a sestupy po ukončení SR 2022-23:
V souladu s Rozpisem soutěží O KFS SR 2022-3, Článek 31 Postupy a sestupy, doplňování míst v soutěžích, jsou
postupy a sestupy po ukončení SR 2022-23 v jednotlivých soutěžích následující:
- sestup z MS divizí: žádný klub,
- Krajský přebor muži: - vítěz s právem postupu do MSD – Jeseník,
- sestupující –


- I. A třídy: - vítězové s právem postupu do KP – Určice a Bělotín,
- sestupující – Chomoutov, Dub nad Moravou,
-

I. B třídy: - vítězové s právem postupu do I. A třídy – Pivín, Slatinice (Kožušany odmítly postup),
Bernartice (Mikulovice odmítly postup)
- sestupující – Pavlovice, Smržice, Jindřichov, Vikýřovice,
- z OP: postupujíci: Troubky, Vicov, Pňovice, Nový Malín (Juventus Mohelnice odmítl postup), Javorník,
- KP dorost – vítěz s právem postupu – FK Nové Sady,
- KS dorostu – vítězové s právem postupu – Horka a Hranice “B”,
- KP žáci – vítěz s právem postupu – Jeseník,
- KS žáci starší – vítěz s právem postupu – Horka,
- KS žáci mladší – vítěz s právem postupu – SK Sigma “B”,

 

V souladu se SŘ FA ČR, § 21 Doplňování míst v soutěžích, odstavec 1., písmeno f) až h) se doplňují soutěže
následujícím způsobem:
- MSD: Kostelec,
- KP muži – Postřelmov,
- I. A třídy: - Hodolany, Opatovice, Šternberk “B”,
- I.B třídy: - Lutín podal přihlášku do I.B třídy, Olšany, Lužice


Ohlédnutí za sezonou

 

MUŽI "B"


Tabulka:

 

1. Vícov 26 22 0 4 104:23 66 1 1
2. Olšany 26 19 0 7 84:26 61 0 4
3. Vrahovice 26 18 0 8 80:56 53 2 1
4. Držovice 26 16 0 10 65:38 50 3 5
5. Určice "B" 26 14 0 12 77:67 41 1 0
6. FC DOBROMILICE 26 14 0 12 77:75 41 2 1
7. Haná Nezamyslice 26 13 0 13 64:58 37 5 3
8. FC Kostelec na Hané "B" 26 12 0 14 51:58 37 1 2
9. FK Němčice nad Hanou 26 11 0 15 38:64 32 4 3
10. FC Kralice na Hané "B" 26 11 0 15 57:63 31 4 2
11. Brodek u Konice 26 10 0 16 52:66 31 2 3
12. Plumlov "B" 26 9 0 17 52:93 27 3 3
13. Přemyslovice 26 7 0 19 42:88 21 1 1
14. Fotbalový klub Výšovice, z.s. 26 6 0 20 35:103 18 1 1

 

Střelci branek:

Ondřej Halouzka    17

Petr Vodák            13

David Javořík        12

Vladimír Krajíček   8

Michal Trajer         7

David Vaverka      3

Šimon Jeglík        2

Michal Rotschedl  2

Vojtěch Slezák     2

Tomáš Mariánek   2

Petr Gottwald      2

Marek Mašek       1

Matěj Mlčoch       1

Matyáš Rosenberg 1

Přemysl  Mlčoch  1

Jaroslav Fréhar   1

Jakub Hanzelka   1

Matěj Šnajdr       1

Jaroslav Kouřil    1


Výsledky:

1. kolo

2. kolo
Neděle 14. 8. 2022 17:00  Určice "B" - Přemyslovice 3:2 (1:2)
3. kolo
Neděle 21. 8. 2022 16:30 FC DOBROMILICE - Určice "B" 4:3 (2:1)
4. kolo
5. kolo
6. kolo
Sobota 10. 9. 2022 16:00 Určice "B" - Vícov 0:6 (0:3)
7. kolo
Sobota 17. 9. 2022 15:30 Držovice - Určice "B" 2:0 (0:0)
8. kolo
Neděle 2. 10. 2022 15:00
10. kolo
Sobota 8. 10. 2022 15:00 Vrahovice - Určice "B" 5:0 (1:0)
11. kolo
12. kolo
Neděle 23. 10. 2022 14:30 Plumlov "B" - Určice "B" 0:3 (0:1)
 
13. kolo
Sobota 29. 10. 2022 14:30 Určice "B" - Olšany 0:1 (0:0)
 14. kolo
16. kolo
17. kolo
 
18. kolo
19. kolo
Neděle 23. 4. 2023 16:00 Vícov - Určice "B" 3:0 (3:0)
20. kolo
21. kolo
23. kolo
Neděle 21. 5. 2023 17:00 Určice "B" - Vrahovice 0:4 (0:0)
.
 
24. kolo

Sobota 10. 6. 2023 17:00 Olšany - Určice "B" 5:4 (1:3)

Sobota 17. 6. 2023 16:00 Přemyslovice - Určice "B" 3:6 (1:1)

 


DOROST


Tabulka

1. FK Horka nad Moravou 24 22 0 2 151:23 66 1 1
2. Sokol Brodek u PV-Otaslavice 24 22 0 2 123:34 64 2 0
3. SK Chválkovice 24 17 0 7 77:35 53 2 4
4. Velký Týnec-Grygov 24 16 0 8 68:43 46 3 1
5. TATRAN LITOVEL 24 14 0 10 78:45 44 1 3
6. FC Dolany 24 12 0 12 47:42 36 4 4
7. SOKOL Plumlov 24 11 0 13 48:84 31 3 1
8. Sportovní klub Slatinice 24 9 0 15 69:64 29 1 3
9. Lutín-Hněvotín 24 10 0 14 32:81 28 4 2
10. Sokol Velké Losiny 24 9 0 15 51:78 27 1 1
11. Sokol Vrahovice-Bedihošť 24 6 0 18 49:87 21 1 4
12. Sokol v Pivíně-Sokol Určice 24 6 0 18 31:83 17 2 1
13. Jiskra Brodek u Konice-Horní Štěpánov 24 2 0 22 29:154 6 0 0

 Střelci branek:

Jakub Makoš    10

David Vaverka   5

Adam Sosík        3

Jan Makoš          2

Štepán Petyrek  2

Matyáš Rosenberg 2

Tomáš Ježek      2

Patrik Antala      1

Šimon Jeglík       1

Matěj Pavelka     1

Štěpán Svačina   1



VÝSLEDKY:

4. kolo

 

3. kolo Čtvrtek 1. 9. 2022 17:00

6. kolo Neděle 11. 9. 2022 10:00

7. kolo Neděle 18. 9. 2022 10:00

1. kolo Středa 28. 9. 2022 10:00

16. kolo Neděle 2. 4. 2023 12:45

18. kolo Neděle 16. 4. 2023 10:00


 19. kolo Neděle 23. 4. 2023 10:00

20. kolo Sobota 29. 4. 2023 14:00

21. kolo Neděle 7. 5. 2023 13:30

 

 

 

 

 

Mladší žáci:

Konečné umístění v tabulce 5. místo ve 24 utkáních získali 51 bodů, skóre 171:64

Tabulka:

1. Smržice/Kostelec 24 21 0 3 102:26 62 3 2
2. HVOZD 24 19 0 5 119:44 57 0 0
3. Otaslavice 24 19 0 5 132:56 54 3 0
4. Vícov 24 17 0 7 97:37 53 1 3
5. Určice 24 17 0 7 171:64 51 0 0
6. Haná Prostějov 24 17 0 7 96:28 51 1 1
7. FC Kralice na Hané 24 15 0 9 100:63 43 2 0
8. Brodek u Konice/H. Štěpánov 24 7 0 17 55:98 21 1 1
9. Bedihošť 24 7 0 17 54:100 21 1 1
10. Mostkovice 24 6 0 18 30:88 18 0 0
11. Pivín 24 5 0 19 44:127 16 1 2
12. Němčice nad Hanou 24 4 0 20 24:139 13 1 2
13. Čechovice "B" 24 2 0 22 25:179 8 1 3

 

Střelci branek:

Tobias  Švarc              67

Štepán Kouřil              44

Filip Janeček               18

Jakub Dudík               16

Filip Bruno Buriánek     9

Šimon Svoboda           5

Vojtěch Dokládal         3

Jakub Hanzlík             2

Daniel Skyva              1

Michael Bábek            1

Jan Gréza                 1


Výsledky:

4. kolo So 27.8. Určice - Otaslavice 3:6 (2:2)

2. kolo Středa 31. 8. 2022 17:00 Určice - Vícov 7:1 (3:1)
 
5. kolo Pátek 2. 9. 2022 17:00
 
6. kolo Neděle 11. 9. 2022 09:30

3.kolo Úte rý 13. 9. 2022 17:00 Čechovice "B" - Určice 1:12 (0:6)
 
7. kolo Sobota 17. 9. 2022 10:00 Určice - Smržice/Kostelec 1:11 (1:4)
 
8. kolo Neděle 25. 9. 2022 10:00 Němčice nad Hanou - Určice 0:7 (0:2)

10. kolo Neděle 9. 10. 2022 10:00 Bedihošť - Určice 2:5 (2:2)

 11. kolo Sobota 15. 10. 2022 10:00 Určice - HVOZD 7:1 (3:0)
 
12. kolo Sobota 22. 10. 2022 10:00 Mostkovice - Určice 1:15 (0:8)
 
13. kolo Pátek 28. 10. 2022 14:30mUrčice - Pivín 9:1 (5:1)
.
 16. kolo Sobota 1. 4. 2023 10:00 Určice - Čechovice "B" 18:0 (8:0)
 18. kolo Neděle 16. 4. 2023 10:00 Určice - Brodek u Konice/H. Štěpánov 8:3 (4:0)
 
19. kolo <spa

logo-olomoucky-kraj logo-msmt logo-urcice
Olomoucký kraj podporuje děti a mládež TJ Sokol Určice, z.s. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podporuje děti a mládež TJ Sokol Určice, z.s. Obec Určice podporuje celoroční sportovní činnost TJ Sokol Určice, z.s.