Mužstva

TJ SOKOL URČICE – SOUPISKA PODZIM  2015:

Brankaři:
Petr ŠTEVULA 1994 návrat s hostování-Kralice
Ondřej KOSTELKA 1994 hostování Vyškov

Obránci:
Lukáš ZELINA 1995 hostování-1.SK
Marek ZACPAL 1991 hostování-Čechovice
Tomáš LAKOMÝ 1992 hostování-1.SK
Dominik BOKŮVKA 1991 hostování-1.SK
Otakar CETKOVSKÝ 1984 přestup-Konice

Záložníci:
Patrik HOCHMAN 1990
František PLAJNER 1992 návrat s hostování-Plumlov
Marcel ZABLOUDIL 1989 hostování-Držovice
Martin SURALA 1994 hostování-Vyškov

Útočníci:
Petr HALOUZKA 1992
Michal TRAJER 1989
Patrik ZAPLETAL 1996

REALIZAČNÍ TÝM
Trenér: Evžen KUČERA
Asistent: Miroslav VLÁČIL
Vedoucí mužstva: František HÝBL
Předseda oddílu: Květoslav PETRUŽELA
Sekretář: Petr KOUŘIL

Odchody:
Miroslav NEJEZCHLEB 1989 hostování-Lutín (jednání)
Milan PITÁK 1992 konec hostování-Otinoves
Marek HLOCH 1996 konec hostování-1.SK
Michal SKOPALÍK 1985 hostování-Lutín (jednání)
Ivo ZBOŽÍNEK 1977 konec hostování-1.SK
Lubomír MACHYNEK 1994 konec hostování-1.SK
Michal PAVEL 1995 zdravotní pauza
David PEKAŘ 1994 konec hostování-1.SK
Martin SVOZIL 1985 konec hostování-1.SK
Tomáš ZAPLETAL 1993 konec hostování-Černovír
Vít KOPEČNÝ 1994 konec hostování-1.SK
Petr HALUZA 1989 konec hostování-Čechovice
Tomáš LOS 1985 hostování-Lutín (jednání)
Radim VANĚK 1985 hostování-Kojetín
David JAVOŘÍK 1990 hostování-Kojetín (jednání)
Lukáš KOLÁČEK 1983 konec hostování-Vyškov

Muži "A"

jaro 2015

Brankáři

1 Miroslav Nejezchleb 1989
 
20 Milan Piták 1992
 

Obránci

 17 Marek Hloch 1996  
12 Michal Skopalík 1985  
19 Ivo  Zbožínek 1977  
4 Lukáš Zelina 1995  
       

Záložníci

8 Dominik Bokůvka 1994    
  Patrik Hochman 1990    
 15 Lubomír Machynek 1994    
 2 Michal Pavel 1995    
 3 David Pekař 1994    
 10 Martin Svozil 1985    
 11 Tomáš Zapletal 1993    
 7 Vít Kopečný 1994    

Útočníci

 7 Petr Halouzka 1992      
 13 Petr Haluza 1989      
9 Tomáš  Los 1985      
 14 Michal Trajer 1989      
  2 Patrik Zapletal 1996      

Přišli: Petr Halouzka (návrat z farmy), Marek Hloch (host z 1.SK), Michal Trajer (návrat z Rakouska), David Pekař, Vít Kopečný (host. z 1.Sk)

Odešli: Michal Ján (host Čechovice), David Javořík, Radim Vaněk (host. Kojetín), Adam Josif, Roman Vasiljev (konec host.ze Sigmy), Jan Walter (konec host. z Kostelce)

Realizační tým

Vedoucí mužstva František Hýbl  
trenér Petr Gottwald  
asistent Miroslav Vláčil  

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

podzim 2014

Brankáři

1 Miroslav Nejezchleb 1989  kmenový hráč
 20 Milan Piták 1992  host z Otinoves

Obránci

 5 Michal Ján 1991  host 1.SK
 7 David Javořík 1990  kmenový hráč
 12 Michal Skopalík 1985  kmenový hráč
 3 Jan Walter 1989  host z Kostelce
 19 Ivo Zbožínek 1977  host z 1.SK
 4 Lukáš Zelina 1995  host. z 1.SK
       

Záložníci

 8 Dominik Bokůvka 1991 host. z 1. SK
 17 Patrik Hochman 1990  kmenový hráč
 6 Tomáš Novák 1995  host z 1.SK
 10 Martin Svozil 1985  host.z 1.SK
 11 Radim Vaněk 1985  kmenový hráč
 14 Roman Vasiljev 1997  host.ze Sigmy OL
       
       

Útočníci

 13 Petr Haluza 1989 farma
 9 Tomáš Los 1985  kmenový hráč
 15 Lubomír Machynek 1994  farma
 2 Michal Pavel 1995 kmenový hráč 
 16 Tomáš Zapletal 1993 host.z Černovír 
       

Příchod: Milan Piták (host z Otinovsi), Jan Walter (host z Kostelce), Tomáš Novák, Ivo Zbožínek, Lukáš Zelina (host z 1.Sk), Roman Vasiljev (host ze Sigmy OL), Michal Pavel (příchod z dorostu), Lubomír Machynek (farma Čechovice)

Odešli: Stanislav Dragon, Filip Škoda (konec hostování z Uničova), Jan Bednář, Martin Schön (konec hostování z Konice), Petr Halouzka (farma Čechovice).